Mladí muzikanti Neny a Lukáš Vincour měli dobrý nápad. Předat své osobní zkušenosti mladým lidem ve školách a pokusit se je motivovat k tomu, aby si každý,kdo jen trochu chce, šel v životě za svým cílem. A že každá překážka je od toho, aby se překonala a posunula nás někam dál. A je jen na nás, jak se svým životem naložíme. Dozvěděli jsme se např., jak se dá z fotbalové reprezentace díky zranění sklouznout až téměř na dno, z něj se odrazit, vydat se do světa, a vrátit se opět domů a dělat muziku. Tohle vše samozřejmě dokáže říct i učitel, ale od mladých lidí, za nimiž je již docela silný životní příběh, to naši žáci přijali určitě vstřícněji.

Domů » Projekt "Najdi svou cestu" » Najdi svou cestu

Vážení a milí,
přihlaste své babičky do tradičního již PROJEKTU MŠ, Pečení s babičkami. 9. 11. od 8.15hodin . Budeme péci Martinské rohlíčky, suroviny máme připraveny. Jestli by některá babička raději chtěla přinést jiné své těsto, je to možné, budeme péci více. Nebo domácí povidlí, marmeládu apod.Prosím, aby děti měly k pečení zástěrky.
Napečené cukroví bude sloužit k občerstvení při Dnu otevřených dveří.

Pokud máte zájem, přihlaste děti do BRUSLENÍ, také již tradiční akce MŠ, 5 lekcí zdarma, autobusem od školky, všechny podrobnosti na nástěnkách. Je třeba podepsat souhlas a předat učitelce.
1. lekce již v úterý 10.11. v 9.15 odjezd. Prosím moc, maminky na MD . jeďte s dětmi dopomoct s oblékáním apod.
Ale v tento den máme také již dlouho dopředu pozvané do školky divadlo Koráb, takže zvažte podle přání dětí.
V úterý, 10.11. všichni prosím ráno doneste Irence své Skřítky Podzimáčky - at může provést instalaci výstavy.
Ve středu je DOD + od 16hodin Podzimní dílničky - přijďte všichni!
Ve čtvrtek jdu s "velkými" na návštěvu 1. třídy
V pátek v 10hodin jedeme do OBORY na prasátka, staré pečivo do batohu, kapesníky, pití, dobrota, pohodlné oblečení a obutí

18.11. Fotograf v MŠ - můžete hlásit i sourozence

Vše máte na nástěnkách i zde, prosím čtěte pozorně.
mějte hezké dny, Š. Anderlová