Vážení rodiče,
v letošním školním roce se lyžařský kurz na naší škole neuskuteční, protože se nenaplnila minimální kapacita kurzu.
Vaše zálohy Vám budou během příštího týdne odeslány zpět na účet.
Děkuji za pochopení.
Mgr. Pavel Krška

Letošní lyžák jsme si opravdu užili, díky výborné partě dětí a instruktorů, nadstandardním sněhovým podmínkám a slunečnému počasí. Je dolyžováno, diplomy jsou rozdány, jdeme balit a těšíme na příští rok. A doufáme, že se shledáme i s naším maskotem autobusákem Bernardýnem.
Celá fotogalerie zde.
071008

Posíláme pozdrav z lyžařského kurzu, který probíhá za nádherného počasí a vynikajících sněhových podmínek. Opět lyžujeme ve SKI areálu ANNABERG na Andělské Hoře. Zásluhou instruktorů lyžařské akademie Sportík děti dělají viditelné pokroky a lyžování si velmi užívají. Všichni jsou zdraví a spokojení.
Celá fotogalerie ZDE.
Mgr. Alena Lepková, Mgr. Eva Oznerová, Mgr. Pavel Krška
.010302040506

05Týden utekl jako voda, lyžovali jsme do posledního dechu. Včerejší večer dostaly děti diplomy a odměny za lyžařské sportovní výkony. Večer patřil tanci, soutěžím a zábavě.
Vracíme se domů opět spokojeni s výbornými lyžařskými podmínkami a novými zážitky.

INFORMATIVNÍ SCHŮZKA k lyžařskému kurzu bude formou osobní konzultace v pondělí 9. 11. 2015 během hovorových hodin od 17.00 do 18.00 u p. učitele Pavla Kršky (kabinet 2. patro u schodů). Můžete také využít možnost telefonické konzultace, e-mail či osobně ve škole v jiný den. Všechny důležité dokumenty jsou k dispozici na webu školy zde nebo v tištěné podobě u p. uč. Pavla Kršky.