Projekt třídy Sluníček

My se práce nebojíme

Milé děti a rodiče,

v příštím týdnu nás čeká povídání o různých povoláních. Blíže si budeme povídat například o lékaři, hasiči, či policistovi - ti, co dbají na naše BEZPEČÍ... Nezapomeneme ale ani na pekaře a kuchaře, díky kterým máme každý den ve školce dobré jídlo. Popovídáme si také o zedníkovi, řidiči, nebo o pošťácích.. 

Jak říkáme tomu, komu se pracovat nechce? 

Naučíme se něco o POVINNOSTECH, které každý z nás v životě má. Budeme se snažit za pomoci PRÁCE udělat naši školku ještě hezčí, než byla doteď - budeme se věnovat úklidu, péči o rostliny a zahradu, nebo také přípravě zdravé svačinky. 

Rodiče, máte-li doma něco, co by nám přiblížilo Vaše povolání (fotky, předměty, oblečení) budeme rádi, pokud dětem zapůjčíte do školky, abychom si mohli popovídat, případně vyzkoušet. 

Děti, pokud máte zajímavé knihy o povoláních, můžete si podepsané přinést také.

Všechny kroužky pokračují i ve druhém pololetí. Logopedie se JIŽ NEKONÁ.  

Na všechny se těší

Paní učitelka Bára

Sdílet