PRO RODIČE důležité

Vážení rodiče,
1. Adventní týden a akce ve školce!
5. 12. děti prosím do 8:00 ve školce! Mikulášská nadílka. Na 10:00 jdeme rozsvěcovat Vánoční strom naši městské části, na Osovou. Maminky na MD - přijďte za námi. Oblečení dětí přizpůsobte počasí s tím, že dlouho stojíme, zpíváme.
6. 12. od 8:00 máme focení dětí! Prosím o příchod do školky 7:50! Opakuji, pokud chcete fotit sourozence, můžete, ale zařiďte si u vyučujících ZŠ. Maminky s mladšími sourozenci - budu se snažit, aby jste dlouho nečekaly. Náročné je vyhovět všem, mějte trpělivost! První se bude fotit Klárka, která spěchá na logopedii a maminka si vše předem se mnou domluvila.
Pan školník už nám koupil stromeček, budeme s dětmi zdobit a v projektech se pozvolna přibližovat Vánocům.
Děkuji vám všem, kteří jste sponzorsky dopomohli ke koupi vánočních dárků pro děti či sami dárky zakoupili. 
Krásný Advent! Šárka Anderlová

Sdílet