Logopedka v MŠ

Vážení rodiče,

jsem velmi ráda, že vám mohu oznámit, že od 8.1. 2020 zaměstnáme na 4 hodiny týdně logopedku u nás ve školce. 
Spatřujeme velký nárůst logopedických vad a problémů komunikačních u dětí.
Situaci jsme podpořili novým kroužkem Povídálkem a nyní ještě přítomností logopedky.  Děti, které v této oblasti mají problém, budou každou středu v době od 7:30 do 11:30 postupně docházet k logopedické podpoře. Logopedka bude spolupracovat i s vámi, rodiči. Budeme pořádat konzultace - dítě a rodič a logopedka. Informace vám budu podávat průběžně. 
Chtěla jsem vám ulehčit, dojíždění po práci či v pracovním procesu s dítětem k logopedovi, je velmi náročné.
Povídálek a podpora logopedky nám všem pomůže! Obě učitelky budou spolu spolupracovat, domlouvat se na společných postupech, a u dětí rozvíjet potřebné!
Šárka Anderlová

Sdílet