Začínají Edukativně stimulační skupiny

ve čtvrtek, 9.1. začínají Edukativně stimulační skupiny pod vedením paní učitelky Bc. Báry Hlouškové. 10 lekcí rodič a dítě. Příprava do školy základní.
Děti s sebou nic nepotřebují, potřebné materiály dostanete.
Děti přivede paní učitelka.
Rodiče se dostaví ve 14:55 před třídu ZŠ (pod naši MŠ, ne vchodem školy základní)
Setkávání bude probíhat 1x za 14 dnů.
Co můžete očekávat? Dítě uvidíte ve vzdělávacím procesu, v kolektivu ostatních dětí, dostane se vám srovnání. Dostanete inspiraci pro přípravu dětí k základnímu vzdělávání. Budete s dětmi společně pracovat, dopomáhat. Společně budete trávit čas přípravou do školy základní pod vedením učitelky MŠ. Dopomůže vám při zvažování případných odkladů povinné školní docházky.
Pro přihlášené děti naši MŠ (uhrazena částka na účet školy)a děti z ostatních MŠ, které směřují do naši ZŠ a mají předem domluveno.