1š.1. - 17.1. projekt třídy Rybiček

Vážení rodiče,
v rámci bloku Kouzelných příběhů a Tajemna jsem pro děti připravila projekt 
ŠKOLA ČAR A KOUZEL, HARRY POTTER.
 Příběh zachycují dobrodružství mladého čaroděje, Harryho Pottera, a jeho přátel, Ronalda Weasleyho a Hermiony Grangerové, kteří všichni studují na Škole čar a kouzel v Bradavicích. Hlavním tématem příběhu je Harryho souboj s černokněžníkem Tomem Rojvolem Raddlem (v originále Tom Marvolo Riddle), známým spíše jako Lord Voldemort, jehož cílem je dosažení vlastní nesmrtelnosti, dobytí čarodějnického světa, podmanění nekouzelníků (mudlů) a zničení všech, kdo mu stojí v cestě, zejména pak samotného Harryho Pottera.
Naši třídu si proměníme v Bradavice. Budeme kouzlit, experimentovat a hrát si. Mluvit o přátelství.
Mějte hezké dny, Šárka Anderlová

Sdílet