Úspěšné tažení Elišky

V sobotu 15. 12. 2018 se uskutečnil již 5. ročník tradičního beeballového turnaje v Bílovicích nad Svitavou. Zároveň šlo o 2. turnaj Školní BeeBallové ligy. V Bílovicích se turnaje zúčastnilo celkem pět týmů. Vedle domácích Bílovic to byly celky ZŠ Svážná Brno, ZŠ Šlapanice měla rovnou dva týmy a samozřejmě naše škola.

První utkání jsme odehráli proti domácím Bílovicím. Po vyrovnaném začátku jsme každou novou směnou zvyšovali tlak na pálce. I díky dobré pálce jsme vyhráli 14 : 12. Druhý zápas, proti brněnskému rivalovi ze ZŠ Svážná, měl velmi vyrovnaný průběh a až do poslední minuty nebyl znám vítěz. V závěru utkání jsme měli více štěstí a těsně vyhráli 14 : 13. Oplatili jsme tak soupeřovi porážku z prvního turnaje. Následovalo utkání proti „B“ týmu Šlapanic. Zde jsme nenechali nic náhodě a vyhráli jsme 13 : 7. Závěrečný zápas jsme sehráli s „A“ týmem Šlapanic. I v tomto utkání jsme předváděli pěknou hru a zaslouženě jsme vyhráli 15 : 11.

Z Bílovic si odvážíme zasloužené první místo a v celkovém pořadí Beeballové ligy jsme se ZŠ Svážná Brno na průběžném 1. místě.

 

Michal Doležel, trenér

Sdílet