Sportovní liga ZŠ ve florbale - POSTUP DO FINÁLE - 6. a 7. třída dívky

V pátek 1. 11. 2019 naši školu reprezentoval výběr žákyň ze 6. a 7. třídy ve Sportovní lize ZŠ ve florbale. Tým ve složení Barbora Navrátilová, Hanka Hrkalová, Jana Šikulová, Tereza Tichá, Sofia Chovan, Lada Rezková, Veronika Pazourková, Lucie Boráňová, Lucie Řehořková, Nela Ševčíková, Linda Povodová postoupil do finále mezi 3 nejlepší školy v Brně. Postupně drtil své soupeře výbornou obranou a ještě lepším útokem. První zápas jsme vyhráli na ZŠ Holzova 2:0, druhý zápas se ZŠ Kotlářskou 4:0 a třetí zápas se ZŠ Heyrovského 4:1.  Naší nejlepší střelkyní byla Tereza Tichá s 5 góly. Všem děvčatům děkuji za výbornou sportovní reprezentaci školy a těšíme se na finálový turnaj, který bude ve středu 13. 11. 2019 opět ve sportovní hale SportPoint Brno - tréninková hala Bulldogs Brno.

Mgr. Pavel Krška 

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.
Sdílet