STÁVKA UČITELŮ - st 6. 11. 2019 - škola zavřená

Vážení rodiče,
naše škola, ZŠ a MŠ, Brno,  Elišky Přemyslovny 10, zůstane ve středu 6. listopadu zavřená z důvodu stávky učitelů. 
Učitelský sbor se většinově vyjádřil pro zapojení do stávky, vedení respektuje  názor svých pedagogů. Není v našich silách zabezpečit v tento den výuku.
Omlouváme se za komplikace tímto způsobené, ale věříme, že pochopíte důvody k tomu kroku vedoucí. Přestože se momentálně hovoří především o platech, je mnohem více důvodů k tomu, aby se učitelé semkli a dali najevo svou nespokojenost se staven českého školství.
Již teď např. fatálně chybí mladí učitelé, personální zajištění škol kvalitními vyučujícími je čím dál náročnější, přesto to nevzdáváme a snažíme se. Trápí nás ne dobře nastavená inkluze atd. Sami to ale nedokážeme. Proto potřebujeme podporu veřejnosti, našich žáků i jejich rodičů. 
A velmi si jí vážíme.
Děkuji. 
Margita Kotásková, ředitelka školy

Sdílet